Lugejaportaal -   -elektroonkataloog

URRAM võimaldab lugejatel kasutada nii Hüüru raamatukogu kui ka teiste raamatukogude teenuseid internetipõhiselt, mis teeb vajalike teavikute otsimise, broneerimise ja laenutamise (tähtaja pikendamise, järjekorda panemise) mugavaks. Lugeja saab reaalajas ülevaate teaviku staatusest (mis on kohal, mis välja laenutatud) ning tema poolt laenutatud teavikute tagastamistähtaegadest.
Teavikut otsida on võimalik ka sisse logimata, kuid selleks, et näha oma laenutusi ja isikuandmeid ning reserveerida raamatut, peab kõigepealt sisse logima. Sisse logimiseks on võimalik kasutada ID-kaarti või kasutajanime ja parooli. Kasutajanime ja parooli saamiseks pöörduge oma raamatukogu poole.

Kataloogis saab teha autori- , pealkirja-, märksõna-, fraasi- ja sõnaotsingut  ja lisaks   otsida eraldi sarja ja teaviku laadi järgi ning tulemust reastada vastavalt soovitud tunnusele.  Täpsemat infot Urrami võimaluste kohta saab raamatukoguhoidjalt ning otsingut teostades otsinguriba kõrval asuvast "Juhendist".

Otsides konkreetse raamatukogu teavikuid, on vaja piirang – „ raamatukogu nimetus"-  sisestada.

Täpsema tulemuse saamiseks on soovitav kasutada „põhjalikku otsingut".

Hüüru raamatukogu

Aadress: Jõe tee 2, Hüüru küla, Saue vald, 76902 Harjumaa