1.04.24

 

Meie uus aadress  on Tule põik 1.

     --------------------------------------------------------------------------------------------------             

 

Saue tammiku ääres Saue Gümnaasiumi hoonete kompleksis on alates 2003. a. jaanuarist omale kodu leidnud Saue Linna Raamatukogu.

Raamatukogu kasutajate käsutuses on  avariiulitele paigutatud ca 32 000 eksemplari raamatuid ja perioodikat, 10 lugeja- ja 2 arvutitöökohta. Raamatukogu on tervikuna kaetud WiFi levialaga.

Osutatakse printimis- ja kopeerimisteenuseid (tasulised).

Raamatukogus leiduvaid raamatuid saab otsida elektronkataloogist URRAM: www.lugeja.ee. Süsteem võimaldab lugejal ise internetis teavikuid pikendada, reserveerida ja järjekorda panna. Pikendada ei saa teavikuid, millele on järjekord teiste lugejate poolt.  Raamatukogus ja Tallinna raamatukogudes puuduvad teavikud tellitakse RVL-i (raamatukogudevahelise laenutuse) teel lugeja soovil teistest Eesti raamatukogudest. Teaviku tellimise postikulud tasub teatud juhtudel lugeja.

Interneti kasutamine on tasuta. Lugejaarvutid on varustatud ka kontoritarkvaraga.

Koopiaid  ja väljatrükke (A4, A3) saab vastavalt hinnakirjale teha ka värviliselt. Skaneeritud materjale saab edastada e-posti aadressile. 

Päringuid saab esitada nii telefoni kui meili teel või kohapeal: päringud teaviku bibliograafiliste andmete täpsustamiseks, temaatilise informatsiooni leidmiseks või mitmesuguste faktiandmete leidmiseks. Kasuta „Küsi meilt" akent või FB sõnumirakendust.

Lugejaks saab registreeruda isikut tõendava dokumendi alusel, õpilastel piisab õpilaspiletist. Alla 16. aastase lapse lugejaks registreerimiseks on vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek. Raamatuid laenutatakse koju neljaks nädalaks, suure nõudlusega uudiskirjandust, koolikirjandust kaheks nädalaks, teatmekirjandust 3-7 päevaks. 

Saue Linnaraamatukogu

Facebooki leht

Aadress: Tule põik 1, Saue linn 76505, Saue vald, Harjumaa

Telefon: 659 6682

Üldmeiliaadress: sauelinn@saueraamatukogud.ee

Lahtiolekuajad: 

1. juunist kuni 31. augustini

E - R 10 - 18

L, P suletud

Iga kuu viimane reede suletud - sisetööpäev

 

 

 

Asukoht 

Töötajad 

Küsi meilt

Hinnakiri

 

 URRAM

 ESTER