Suvelugemine lastele

1. juunil stardib taas suvelugemine lastele!

• Küsi raamatukogust lugemispass →
  • Loe iga teema kohta üks raamat. Raamatu saad valida ise või küsi soovitusi raamatukoguhoidjalt →
  • Vali iga loetud raamatu jaoks lugemispassi teiselt küljelt küsimus ja vasta sellele →

Raamatuväljapanekud

Jalgpall!

Kevadine lugemine

Laste Klubi

Kõik koolilapsed, kes armastavad raamatuid ja lugemist, on oodatud Saue Vallaraamatukogu Laste Klubisse.

Mida me teeme? Uurime uuemaid ja vanemaid raamatuid, jagame üksteisele muljeid ja soovitusi loetust, arutleme koos koolis loetavate raamatute üle ning et lõbusam oleks – mängime ka! Vahel võtame ette isegi selle, et astume justkui mõne loo sisse ja püüame mõista, miks midagi selles loos just nii läks või kuidas meie oleksime toiminud ...

Laste Klubi on suvepuhkusel - kohtume sügisel!

Saue Vallaraamatukogu

Facebooki leht

Aadress: Veskitammi 4, Laagri alevik 76401, Saue vald, Harjumaa

Telefon: 679 6869, laenutus;

651 0212, direktor

E-posti aadress: laagri@saueraamatukogud.ee

Lahtiolekuajad suvekuudel:

E, T, N 10-18;

K 10-19;

R 10-17;

L ,P suletud

Raamatukogu on lõunapausiks      suletud igal tööpäeval kell            13.30-14.00.

Asukoht

Töötajad