9.10.19

"Lugemisisu" programmiga saab nüüd liituda ka Turba raamatukogus!

Raamatukogus müügil raamat "Turvas ja elekter Ellamaalt"                                              Autorid: H. Pitsner ja A. Tammaru

Väljakutse eesmärk on suunata lugejaid avastama erinevat kirjandust, aidata valida raamatuid ning julgustada loetu üle arutlema. Kindlasti ei ole see kohustus, pigem on see võimalus enda proovilepanekuks ning muidugi eelkõige ikka meelelahutus.

„Lugemise väljakutse" algab 2. septembril 2019 ning kestab 30. aprillini 2020.

Lugejatele on ette antud teemad, millede vahel saab igaüks valida 15 temale meelepärast raamatut. Iga raamatuga saab kaasa tagasiside lehe. Tagasiside lehe täitmine on soovituslik. Lugejate tagasisidega on võimalik tutvuda raamatukogus kohapeal.

Väljakutse lõpuüritus toimub maikuus 2020 ning sinna on oodatud kõik lugejad, kes on väljakutse edukalt lõpetanud (lugenud 15 raamatut või rohkem).

Väljakutse edukalt lõpetanute vahel loosime välja üllatusauhinnad.

Turba Raamatukogu

Facebooki leht

Aadress: Tööstuse 29, Turba, 76201 Harjumaa

Telefon: 673 53525560 0352